KONST / Litografier / Färglitografi 16154061
nr 1615 4061
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Kvinnor, oramat löst blad. Signerad, numrerad 15/20. Färglitografi. Bladets mått: 69x77 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:44:18
17/4 11:14:45
22 apr
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj